Rimasters

Masters 2016/2017 ukupni poredak

 

Rimasters 2013:

Kategorija Open, sezona 6
Ime, prezime i klub (ekipa) Nevera Lošinj Kastav Dis Pašac bodovi
mj. bod mj. bod mj. bod mj. bod mj. dyp mj. bod
1 Veljko Tibljaš Nevera 1. 50     4. 26 1. 41 2. 10 7. 15 142
2 Igor Vlah Romano 5. 20 4. 20 1. 50 17. 5     4. 26 121
3 Branko Gak Grizli 13. 8 5. 15 2. 41 4. 20 1. 13,5 5. 20 117,5
4 Vedran Dukić Romano 9. 11 9. 8 3. 33 2. 33 4. 5,5 9. 11 101,5
5 Robert Grubiša Romano     2. 33 9. 11 7. 11 5. 4 3. 33 92
6 Danijel Melada Play darts 2. 41     5. 20 9. 8     13. 8 77
7 Albert Fućak Play darts 4. 26     9. 11 3. 26 3. 7,5     70,5
8 Sandi Karavidić Nevera                     1. 50 50
9 Vojko Turković Domino 13. 8     25. 5 5. 15     5. 20 48
10 Davor Maleničić Domino 17. 6     9. 11 9. 8 1. 13,5 13. 8 46,5
11 Alen Tubin Grizli 3. 33     13. 8     7. 3     44
12 Igor Dumenčić Catacomba T     1. 41                 41
13 Goran Selimbegović Playboy                     2. 41 41
14 Alen Krošnjar Nevera 9. 11         9. 8     7. 15 34
15 Dario Pekić Catacomba T 17. 6 3. 26                 32
16 Sandro Žunić Romano         7. 15 7. 11 9. 2,5     28,5
17 Damir Gibičar Nevera 17. 6     17. 6 13. 6 5. 4 17. 6 28
18 Vladimir Pilepić Play darts         5. 20 13. 6         26
19 Jasmin Rahmanović Dis             5. 15 7. 3 17. 6 24
20 Damir Zrinščak DM         17. 6 13. 6     9. 11 23
21 Dario Milić DM 5. 20                     20
22 Viljem Nožarić Play darts 9. 11     13. 8             19
23 Tin Vegar Nevera         9. 11         17. 6 17
24 Bartol Kodrić Nadir 13. 8 9. 8                 16
25 Kristijan Bubanj Fortuna 7. 15                     15
26 Ranko Kovač Romano         7. 15             15
27 Vedran Midenjak Moji Srdoči         17. 6 17. 5 5. 4     15
28 Neven Petrović Catacomba T     5. 15                 15
29 Dinko Troskot Domino 7. 15                     15
30 Ivica Sudarević Konoba Pisma 17. 6 9. 8                 14
31 Davor Bistre Lovran         17. 6         13. 8 14
32 Vlasta Stankić Nevera             9. 8 4. 5,5     13,5
33 Goran Grković Moji Srdoči         17. 6         17. 6 12
34 Želimir Jardas Fortuna             13. 6     17. 6 12
35 Ante Baljak Kate     7. 11                 11
36 Valdi Grbac Domino 9. 11                     11
37 Talita Mikoc All star     7. 11                 11
38 Elen Mrvac All star 17. 6 17. 5                 11
39 Đani Vincan Nevera                     9. 11 11
40 Denis Filipović Moji Srdoči                     9. 11 11
41 Dino Tomasini Play darts                 2. 10     10
42 Igor Bolterstein DM         13. 8             8
43 Mihajlo Mirić Nevera 13. 8                     8
44 Dalibor Mladar Ribili     9. 8                 8
45 Marilda Pavletić Roč     17. 5         7. 3     8
46 Slaven Rukavina Rapido         13. 8             8
47 Destan Imeraj Giardin                     13. 8 8
48 Darko Hibšer Domino                 3. 7,5     7,5
49 Zoran Antolović Tropic     13. 6                 6
50 Dejan Bošnjak Lovran         17. 6             6
51 Jasmin Hodžić Nevera 17. 6                     6
52 Igor Hric Ribili     13. 6                 6
53 Zoran Kalčić Nevera 17. 6                     6
54 Robert Ketović Romano 17. 6                     6
55 Danijel Laslavić       13. 6                 6
56 Damir Matijašević Žejanka         17. 6             6
57 Tomislav Predovan Tiffany         17. 6             6
58 Mladen Pušeljić Konoba Pisma     13. 6                 6
59 Danijel Višak Konoba Pisma 17. 6                     6
60 Denis Popović                       17. 6 6
61 Radivoj Bistre Lovran                     17. 6 6
62 Dalibor Knez Taurus                     17. 6 6
63 Branko Baljak Kate     17. 5                 5
64 Mersada Đurić All star     17. 5                 5
65 Milan Majetić Domino 25. 5                     5
66 Danijela Margan All star     17. 5                 5
67 Stjepan Marijanović Ribili     17. 5                 5
68 Marko Ognjenović Moji Srdoči         25. 5             5
69 Nataša Opačak All star     17. 5                 5
70 Nenad Šmogor Žejanka         25. 5             5
71 Željko Zeba Domino 25. 5                     5
72 Vladimir Dujić Giardin                     25. 5 5
73 Jelena Nožarić Morčić                 5. 4     4
74 Vlade Belavić                   7. 3     3
75 Marija Petričević Morčić                 9. 2,5     2,5
76 Blaženka Predovan Morčić                 9. 2,5     2,5
77 Daniela Radaić Morčić                 9. 2,5     2,5
Kategorija 2. liga, sezona 6
Ime, prezime i klub (ekipa) Nevera Lošinj Kastav Dis Pašac bodovi
mj. bod mj. bod mj. bod mj. bod mj. bod
1 Sandro Žunić Romano 1. 26 2. 15 9. 6 1. 20 9. 6 73
2 Vojko Turković Domino 7. 6     2. 26 2. 15 2. 26 73
3 Damir Zrinščak DM         1. 33     9. 6 39
4 Mario Gak Moji Srdoći                 1. 33 33
5 Željko Gučanin Playboy 4. 11     5. 11     5. 11 33
6 Ibrahim Bečić Playboy         3. 20 7. 5 13. 5 30
7 Robert Ketović Romano 3. 15     9. 6 4. 8     29
8 Danko Dukić Game 2. 20         5. 6     26
9 Neil Turkanović Romano     1. 20             20
10 Viliam Gerlanc Taurus                 3. 20 20
11 Goran Grković Moji Srdoći         4. 15     13. 5 20
12 Dino Lovrić 999         7. 8 3. 11     19
13 Denis Filipović Moji Srdoći         13. 5     5. 11 16
14 Dario Pekić Catacomba T 9. 5 3. 11             16
15 Dalibor Knez Taurus                 4. 15 15
16 Vladimir Dujić Giardin         9. 6     7. 8 14
17 Stevo Stevanović Moji Srdoći         5. 11         11
18 Enio Host Game 9. 5         7. 5     10
19 Mirsad Čajlak Playboy 5. 8                 8
20 Arsen Heberling Taurus                 7. 8 8
21 Neven Petrović Catacomba T     4. 8             8
22 Dalibor Silić DM         7. 8         8
23 Tomislav Stipančić Turnić 5. 8                 8
24 Igor Bolterstein DM         9. 6         6
25 Igor Dumenčić Catacomba T     5. 6             6
26 Velimir Katnić 999             5. 6     6
27 Damir Miletić Moji Srdoći                 9. 6 6
28 Ivan Oškera Romano 7. 6                 6
29 Denis Popović                   9. 6 6
30 Tomislav Vukušić Romano     5. 6             6
31 Danijel Damijanjević Playboy                 13. 5 5
32 Destan Imeraj Giardin                 13. 5 5
33   Jelača           13. 5         5
34 Boris Koprivica Game 9. 5                 5
35   Malinić           13. 5         5
36 Dražen Petrović Domino         13. 5         5
37 Smiljan Srok Game 9. 5                 5
38 Josip Šojat Romano     7. 5             5
Kategorija 3. liga, sezona 6
Ime, prezime i klub (ekipa) Nevera Lošinj Kastav Dis Pašac bodovi
mj. bod mj. bod mj. bod mj. bod mj. bod
1 Vedran Midenjak Moji Srdoći 2. 33 1. 33 1. 50 2. 33 7. 6 155
2 Damir Gibičar Nevera 1. 41     4. 26 9. 8 5. 8 83
3 Jasmin Rahmanović Dis         25. 5 1. 41 3. 15 61
4 Kristijan Bisaku           2. 41 9. 8     49
5 Dejan Pribanić Play darts 3. 26     9. 11 13. 6     43
6 Ivo Crnoja Dis             5. 15 1. 26 41
7 Zoran Božić Playboy         3. 33         33
8 Marko Ognjenović Moji Srdoći         17. 6 3. 26     32
9 Goran Selimbegović Playboy         13. 8     2. 20 28
10 Mladen Pušeljić Pisma     2. 26             26
11 Goran Zelenović Play darts 5. 15     9. 11         26
12 Zoran Antolović Tropic     3. 20             20
13 Mateo Ferenčak Rapido         5. 20         20
14 Alen Kosmić Rapido         5. 20         20
15 Albert Matejčić Sloga Čavle             4. 20     20
16 Dragan Ostojić Domino 4. 20                 20
17 Danijel Višak Klapa Pisma 5. 15 13. 5             20
18 Siniša Zdjelar Moji Srdoći 17. 5         5. 15     20
19 Branimir Šoštarić Moji Srdoći 7. 11         9. 8     19
20 Davor Bistre Lovran         13. 8     4. 11 19
21 Damijan Grgat Calypso 9. 8     13. 8         16
22 Milan Krikšić Play darts 7. 11         17. 5     16
23 Damir Matijašević Žejanka         7. 15         15
24 Željko Mustapić Šporova jama         7. 15         15
25 Josip Peroš Nadir     4. 15             15
26 Ivan Ćiković Črni mačić 9. 8     17. 6         14
27 Željko Zeba Domino 9. 8     25. 5         13
28 Ivica Sudarević Klapa Pisma 13. 6 9. 6             12
29 Valter Jelušić Playboy         9. 11         11
30 Mario Kalac Pisma     5. 11             11
31 Renato Lerga Dis             7. 11     11
32 Stjepan Marjanović Ribili     5. 11             11
33 Miljan Pavlović Šporova jama         9. 11         11
34 Dražen Senkić DM             7. 11     11
35 Karlo Babić Dis         25. 5 17. 5     10
36 Danko Knežević Moji Srdoći 17. 5         17. 5     10
37 Bartol Kodrić Nadir 17. 5 13. 5             10
38 Antonio Magdić Moji Srdoći 17. 5         17. 5     10
39 Branko Baljak Kate     7. 8             8
40 Adi Duratović Moji Srdoći         13. 8         8
41 Tomislav Gorupić Ribili     7. 8             8
42 Zoran Kalčić Nevera 9. 8                 8
43 Đemal Neziri Play darts             9. 8     8
44 Branko Škoda Moji Srdoći                 5. 8 8
45 Ante Abramović Domino             13. 6     6
46 Željko Bačev Domino 13. 6                 6
47 David Badurina Nadir     9. 6             6
48 Branka Bistre Lovran         17. 6         6
49 Leo Josipović Calypso 13. 6                 6
50 Dario Lukić Črni mačić         17. 6         6
51 Milan Majetić Domino 13. 6                 6
52 Nenad Marković Šporova jama         17. 6         6
53 Davor Mijatović Šporova jama             13. 6     6
54 Dalibor Mladar Ribili     9. 6             6
55 Kristijan Paripović Tropic     9. 6             6
56 Slaven Rukavina Rapido         17. 6         6
57 Nenad Šmogor Žejanka         17. 6         6
58 Danijel Štemberger Črni mačić         17. 6         6
59 Saša Višić Play darts             13. 6     6
60 Goran Dinov Dis                 7. 6 6
61 Zoran Balen Šporova jama         25. 5         5
62 Aleksandar Bradičić Rapido         25. 5         5
63 Dean Galijašević Dis         25. 5         5
64 Žarko Grbac Šporova jama         25. 5         5
65 Ivica Knapić Play darts             17. 5     5
66 Sanjin Stjepanović Do it 17. 5                 5
67 Goran Zelenik Orehovica                 9. 5 5
68 Zoran Pozder Orehovica                 9. 5 5
69 Radivoj Bistre Lovran                 9. 5 5
Kategorija dame, sezona 6
Ime, prezime i klub (ekipa) Nevera Lošinj Kastav Dis Pašac bodovi
mj. bod mj. bod mj. bod mj. bod mj. bod
1 Jelena Nožarić Morčić 2. 26     1. 26 2. 20 7. 6 78
2 Marilda Pavletić   4. 15 2. 15 2. 20 3. 15 5. 8 73
3 Marija Petričević Morčić 7. 8     7. 6 4. 11 4. 11 36
4 Andrea Pahor Nevera 1. 33                 33
5 Snježana Komazec Romano 3. 20         9. 5 5. 8 33
6 Vlasta Stankić Nevera             1. 26 7. 6 32
7 Branka Bistre Lovran         9. 5     1. 26 31
8 Blaženka Predovan Morčić 13. 5     3. 15 7. 6 9. 5 31
9 Danijela Radaić Morčić 5. 11     7. 6 9. 5 9. 5 27
10 Danijela Grganović Nevera 9. 6             2. 20 26
11 Vanna Jukica Romano 5. 11         5. 8 9. 5 24
12 Lidija Vitezica Morčić 7. 8             3. 15 23
13 Talita Mikoc All star     1. 20             20
14 Sanja Aničić Domino 9. 6     4. 11         17
15 Nera Troskot Domino 9. 6     9. 5 7. 6     17
16 Elen Mrvac All star 13. 5 4. 8             13
17 Andrea Vrlić-Štimac Domino     7. 5     5. 8     13
18 Nataša Opačak All star     3. 11             11
19 Nataša Cetina Šporova jama         5. 8         8
20 Maja Ostojić Domino         5. 8         8
21 Mersada Đurić All star     5. 6             6
22 Milena Hodžić Nevera 9. 6                 6
23 Danijela Margan All star     5. 6             6
24 Sanja Balen Šporova jama         9. 5         5
25 Mirjana Klepac Domino     7. 5             5
26 Dea Simičić Domino             9. 5     5

REZULTATI 1. MASTERS ZA DOWNLOAD

© 2011 Pikado savez PGŽ. Sva prava su zadržana.