Kup PGŽ 2018. obavijest

16-02-2018

Prijave ekipa i sve uplate za Kup PGŽ-a 2018. traju od dana objave zaključno s datumom 27.02.2018. Prijave ekipa (radi provjere uplata) vrše se isključivo TAJNIKU SAVEZA na e-mail. sterna@ri.t-com.hr

3.RIMASTERS "Neptun Open 2018."

24-01-2018

U subotu 3.veljače 2018. na redu je treći po redu turnir iz serije RiMaster - Neptun Open 2018. U organizaciji Pikado saveza Primorsko-goranske županije i suorganizaciji Pikado kluba neptun, turnir će se održati u Društvenom...

2.RIMASTERS

02-01-2018

Dragi igrači i igračice, nakon blagdanske stanke, vrijeme je da se vratimo na crtu. Osim na ligaška natjecanja, sredinom siječnja vraćamo se i na crtu RiMasters turnira.

OBAVIJEST - LIJEČNIČKE POTVRDE

19-12-2017

Poštovani igrači i igračice, ovim purtem obavještavamo sve one koji do sada nisu uspjeli riješiti svoje liječničke preglede da iste mogu napraviti u sljedećim terminima: PON/SRI - popodne UTO/PET - ujutro (Zdravstveni...

Vijesti

više

Poredak igrača

  • LISTA IGRAČA 1 LIGE – 20. kolo bod
    1. Steven John Miles Team 666 142,85
    2. Vladimir Pilepić Psk Press 128,12
    3. Josip Vrbić Giardin 115,66
    4. Jasmin Hodžić Nevera 113,07
    5. Dino Tomasini Giardin 110,74
    6. Alen Sliško F1 new school 108,71
    7. Danko Dukić Team 666 105,73
    8. Srđan Kosovac Psk Press 103,93
    9. Damir Miletić Nevera 103,11
    10. Sandi Karavidić Nevera 102,67

     

  • LISTA IGRAČA 2. LIGE LOŠINJ 15. kolo bod
    1. Petar Šurlina Ribili Juniori 140,31
    2. Ivan Katić Ribili Juniori 126,00
    3. Ante Baljak Jack 119,85
    4. Karlo Jurković Ribili Juniori 119,84
    5. Dario Pekić Ribili Juniori 119,72
    6. Nenad Piljek Jack 114,05
    7. Filip Antić Ribili 109,74
    8. Mirza Šeperović Jack 101,50
    9. Veselin Mišljenović Royal Adriatic 99,00
    10. Tomislav Gorupić Nadir 96,00
  • LISTA IGRAČA 2. LIGE RIJEKA 20. kolo bod
    1. Robert Grubiša Dartitis 158,54
    2. Kolundžić Perica Gim Krimeja 151,71
    3. Sanjin Podnar Dartitis 146,76
    4. Goran Selimbegović Krnjevo Cardinalis 139,73
    5. Sanjin Trbojević Gim Original 133,36
    6. Damir Zrinšćak DM1 119,25
    7. Sandro Žunić Lovran 114,00
    8. Vedran Dundović DM1 112,93
    9. Silvan Žugaj Romano desperados 109,42
    10. Tomislav Tomljenović Romano desperados 107,62

     

  • LISTA IGRAČA 3. LIGE 20. KOLO bod
    1. Robert Mandić Romano Tiffany 151,48
    2. Denis Ivanović Lovran B 148,22
    3. Branimir Škoda Neptun 148,21
    4. Josip Milić Nemo 145,31
    5. Goran Mocnaj Gim juniori 137,73
    6. Maurizio Perussich Romano Tiffany 135,81
    7. Hrvoje Margan Romano Tiffany 133,42
    8. Slaven Rukavina Rapido 132,63
    9. Marko Ivanković DM Ribari 132,10
    10. Dario Lukić Črni Mačić 127,37

     

  • LISTA IGRAČICA – 13. kolo bod
    1. Nataša Štefan Gim Return 113.09
    2. Marina Cenov Nevera Dame 113.00
    3. Nera Troskot DM štrige 107.43
    4. Amanda Sanković Gim Return 104.00
    5. Natalija Šimac DM štrige 103.31
    6. Iva Bralić Formula 1 dame 97.43
    7. Zorica Beslać DM štrige 96.44
    8. Morena Balent Formula 1 dame 93.00
    9. Branka Bistre Nevera Dame 92.00
    10. Marija Petričević Romano Morčić 89.45

     

  • Kategorija 2, sezona 2015-16
    1 Alen Sliško 113
    2 Paulo Maršanić 110
    3 Danko Dukić 99
    4 Milan Majetić 97
    5 Bojan Japel 76
    6 Josip Vrbić 55
    7 Petar Šurlina 48
    8 Siniša Laptošević 44
    9 Vladimir Dujić 44
    10 Dražen Senkić 43
  • Kategorija 3, sezona 2015-16
    1 Luka Jovanović 127
    2 Dragan Pravdić 84
    3 Izet Beganović 51
    4 Jadran Čolakovac 47
    5 Mario Predovan 44
    6 Davor Mijatović 39
    7 Anđelko Kumrić 33
    8 Antonio Jakovac 32
    9 Damir Matijašević 31
    10 Aleksandar Petrović 29
  • Kategorija dame, sezona 2015-16
    1 Zorica Beslać 107
    2 Jelena Nožarić 80
    3 Nera Troskot 63
    4 Ivana Čošić 46
    5 Ivana Čabrijan 41
    6 Marija Petričević 39
    7 Irena Predovan 39
    8 Marina Cenov 26
    9 Natalija Šimac 25
    10 Branka Bistre 23
  • Kategorija open, sezona 2015-16
    1 Robert Grubiša 201
    2 Dino Tomasini 82
    3 Marko Krstanović 81
    4 Branko Gak 71
    5 Sandro Žunić 59
    6 Dalibor Knez 56
    7 Vladimir Pilepić 52
    8 Boris Krčmar 50
    9 Matej Vulić 50
    10 Jasmin Hodžić 48
  • RIMASTER 2016/2017

    DETALJNIJI PREGLED POD NATJECANJA

Poredak ekipa

  • 1. liga – 20. kolo bod
    1. Nevera 182 : 90 45
    2. Team 666 182 : 90 42
    3. PSK Press 161 : 111 40
    4. Giardin 139 : 133 22
    5. F1 new school 120 : 168 15
    6. Romano Comtel 101 : 171 10
    7. Klapa Nevera 75 : 197 3
  • 2. liga Lošinj – 17. kolo bod
    1. Ribili junior 199 : 41 45
    2. Jack 178 : 62 37
    3. Bum bum 128 : 112 29
    4. Nadir 139 : 101 27
    5. Trgovina Domi 108 : 132 19
    6. Royal Adriatic 116 : 124 17
    7. Ribili 100 : 140 14
    8. All star 93 : 163 9
    9. Cash 27 : 213 -3

    Ekipi "Cash" se oduzima jedan bod (1 bod) radi nedostavljanja rezultata utakmice u predviđenom roku. 

    2.10.1. Radi nepojavljivanja na utakmici 16.02.2018 ekipe "Cash" i "Ribili "kažnjene su gubitkom utakmice sa maksimalnim rezultatom i te su im oduzeta 2 (dva) boda 

     
  • 2. liga Rijeka – 20. kolo bod
    1. Krnjevo dartitis 214 : 106 52
    2. Romano desperados 187 : 135 42
    3. DM 1 182 : 138 37
    4. Gim Krimeja 179 : 141 37
    5. Lovran 159 : 161 30
    6. Krnjevo Cardinalis 154 : 168 30
    7. Gim orginal 169 : 151 29
    8. Krnjevo 162 : 158 25
    9. DM 2 155 : 165 24
    10. Grobnik 142 : 178 22
    11. Giardin B 112 : 208 10
    12. Nevera s Kvarnera 107 : 213 4

     

  • 3. liga bijela – 14. kolo bod
    1. Romano Tiffany 185 : 39 42
    2. Lovran B 128 : 96 30
    3. Rapido 140 : 84 27
    4. Team Ikarplast 118 : 106 22
    5. DM ribari 105 : 119 19
    6. F1 old school 93 : 131 14
    7. Williams 76 : 148 8
    8. Glamour 51 : 173 -1

     

  • 3. liga plava – 14. kolo bod
    1. Neptun 147 : 77 36
    2. Nemo 136 : 88 33
    3. Gim juniori 128 : 96 31
    4. Romano shark 107 : 117 19
    5. Črni mačić 111 : 113 18
    6. Gornji kraj 98 : 126 12
    7. Patriot 100 : 124 10
    8. Paolo di Canio 69 : 155 3

     

  • 3. liga za plasman – 6. kolo bod
    1. DM ribari 120 : 72 26
    2. F 1 old school 116 : 76 26
    3. Črni mačić 105 : 87 21
    4. Gornji kraj 96 : 96 19
    5. Patriot 94 : 98 14
    6. Williams * 76 : 116 13
    7. Paolo di Canio 83 : 109 8
    8. Glamour * 78 : 114 4

     

  • 3. liga za prvaka – 6. kolo bod
    1. Romano Tiffany 133 : 59 36
    2. Neptun 106 : 86 22
    3. Gim juniori 93 : 99 16
    4. Lovran B 89 : 103 16
    5. Rapido 98 : 94 15
    6. Nemo 97 : 95 15
    7. Team Ikarplast 80 : 112 11
    8. Romano shark 72 : 120 7

     

  • LIGA DAME – 14. KOLO bod
    1. DM štrige 134 : 90 36
    2. Gim return 134 : 90 28
    3. Romano Morčić 123 : 101 23
    4. Nevera dame 99 : 124 14
    5. Formula 1 dame 103 : 122 13
    6. Alfa mace 80 : 144 7

     

  • 5. kolo
    Utorak 16.05. uzvrat 25.05.    
    Romano Playboy : Romano desperados    
    Srijeda 17.05. uzvrat 26.05.    
    Kastav B : Giardin    
    Romano Comtel : Formula new school    
    Dartritis : Nevera s Kvarnera    
    Nevera : Team 666    

    Zbog odigravanja 24. EKIPNOG PH 20 i 21.05.2017. u Matuljima, posljednje (5.kolo) KUPA PGŽ je na rasporedu 16. i 17. 05.2017.

    Liste u PDF formatu se nalaze u privitku.

    Za pregled lista odabrati opciju "Više" te otvoriti željenu listu !

P U S Č P S N
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
 
© 2011 Pikado savez PGŽ. Sva prava su zadržana.