OTVOREN NATJEČAJ ZA SUORGANIZACIJU TURNIRA U SEZONI 2017./2018.

13-11-2017

Dana 13.11.2017 god.  Pikado savez PGŽ-e raspisuje:   NATJEČAJ ZA SUORGANIZACIJU I DOMAĆINSTVO TURNIRA ZA SEZONU 2017/18  

8. Lošinj Open +7000 Tournament

13-11-2017

U subotu 18.11.2017. na redu je još jedno izdanje velikog lošinjskog rođendanskog turnira - već sada 8.po redu! 8.Lošinj Open +7000 Tournament i ove će godine na otok Mali Lošinj okupiti pikadiste na veliku...

NAJAVA: Matulji Open 2017.

01-06-2017

Lipanj je mjesec kada nam je na rasporedu još jedan tradicionalni turnir u županiji: Matulji Open 2017. Ova velika pikado manifestacija na rasporedu je u subotu 3.6.2017. Turnir započinje u 15 sati s disciplinom 501 MO dame, dok je kraljevska...

NAJAVA TURNIRA:GLAMOUR OPEN

04-06-2017

Dragi ljubitelji pikada, U subotu 10.06.2017. s početkom u 17:00 h PK Glamour organizator je turnira Glamour Open. Igrati će se dvije discipline: 501 MO i po završetku te discipline DYP parovi. Svakom igraču osiguran je obrok (gulaš od...

Vijesti

više

Poredak igrača

  • LISTA IGRAČA 1 LIGE – 8. kolo bod
    1. Jasmin Hodžić Nevera 106,47
    2. Josip Vrbić Giardin 96,00
    3. Vladimir Pilepić Psk Press 96,00
    4. Danko Dukić Team 666 90,47
    5. Steven John Miles Team 666 90,37
    6. Veljko Tibljaš Nevera 90,00
    7. Damir Miletić Nevera 88,00
    8. Dino Tomasini Giardin 86,86
    9. Srđan Kosovac Psk Press 84,67
    10. Branko Gak Nevera 84,00

     

  • LISTA IGRAČA 2. LIGE LOŠINJ 5. kolo bod
    1. Petar Šurlina Ribili Juniori 120,00
    2. Dario Pekić Ribili Juniori 108,75
    3. Dalibor Mladar Ribili Juniori 103,24
    4. Nataša Opačak Jack 101,00
    5. Matthias Abramović Nadir 94,25
    6. Ivan Katić Ribili Juniori 89,57
    7. Stjepan Marjanović Royal Adriatic 88,33
    8. Nenad Piljek Jack 86,92
    9. Mirza Šeperović Jack 84,33
    10. Karlo Jurković Ribili Juniori 84,00
  • LISTA IGRAČA 2. LIGE RIJEKA 8. kolo bod
    1. Robert Grubiša Dartitis 122,55
    2. Kolundžić Perica Gim Krimeja 114,10
    3. Goran Selimbegović Krnjevo Cardinalis 111,38
    4. Sanjin Podnar Dartitis 110,00
    5. Sanjin Trbojević Gim Original 103,13
    6. Damir Zrinšćak DM1 94,88
    7. Vedran Dundović DM1 93,41
    8. Gašparuš Renato DM 2 90,75
    9. Sandro Žunić Lovran 90,00
    10. Tomislav Tomljenović Romano desperados 86,67
  • LISTA IGRAČA 3. LIGE 9. KOLO bod
    1. Robert Mandić Romano Tiffany 123,00
    2. Jurica Njegovan Gornji kraj 117,00
    3. Mateo Ferenčak Rapido 114,00
    4. Josip Milić Nemo 113,89
    5. Hrvoje Margan Romano Tiffany 108,82
    6. Mario Šorić Rapido 107,76
    7. Branimir Škoda Neptun 106,41
    8. Slaven Rukavina Rapido 105,14
    9. Marko Ivanković DM Ribari 102,00
    10. Jadran Čolakovac Neptun 100,76

     

  • LISTA IGRAČICA – 5. kolo bod
    1. Amanda Sanković Gim Return 104.00
    2. Morena Balent Formula 1 dame 91.82
    3. Nataša Štefan Gim Return 91.57
    4. Maria Grego Gim Return 84.59
    5. Nora Bačić Formula 1 dame 82.43
    6. Iva Bralić Formula 1 dame 81.73
    7. Natalija Šimac DM štrige 79.23
    8. Marina Cenov Nevera Dame 78.00
    9. Tatjana Masterl Gim Return 77.67
    10. Marija Petričević Romano Morčić 74.00

     

  • Kategorija 2, sezona 2015-16
    1 Alen Sliško 113
    2 Paulo Maršanić 110
    3 Danko Dukić 99
    4 Milan Majetić 97
    5 Bojan Japel 76
    6 Josip Vrbić 55
    7 Petar Šurlina 48
    8 Siniša Laptošević 44
    9 Vladimir Dujić 44
    10 Dražen Senkić 43
  • Kategorija 3, sezona 2015-16
    1 Luka Jovanović 127
    2 Dragan Pravdić 84
    3 Izet Beganović 51
    4 Jadran Čolakovac 47
    5 Mario Predovan 44
    6 Davor Mijatović 39
    7 Anđelko Kumrić 33
    8 Antonio Jakovac 32
    9 Damir Matijašević 31
    10 Aleksandar Petrović 29
  • Kategorija dame, sezona 2015-16
    1 Zorica Beslać 107
    2 Jelena Nožarić 80
    3 Nera Troskot 63
    4 Ivana Čošić 46
    5 Ivana Čabrijan 41
    6 Marija Petričević 39
    7 Irena Predovan 39
    8 Marina Cenov 26
    9 Natalija Šimac 25
    10 Branka Bistre 23
  • Kategorija open, sezona 2015-16
    1 Robert Grubiša 201
    2 Dino Tomasini 82
    3 Marko Krstanović 81
    4 Branko Gak 71
    5 Sandro Žunić 59
    6 Dalibor Knez 56
    7 Vladimir Pilepić 52
    8 Boris Krčmar 50
    9 Matej Vulić 50
    10 Jasmin Hodžić 48
  • RIMASTER 2016/2017

    DETALJNIJI PREGLED POD NATJECANJA

Poredak ekipa

  • 1. liga – 8. kolo bod
    1. Nevera 79 : 33 21
    2. PSK Press 66 : 46 18
    3. Team 666 72 : 40 15
    4. Giardin 59 : 53 7
    5. Romano Comtel 40 : 72 4
    6. Klapa Nevera 32 : 64 3
    7. F1 new school 36 : 76 2
  • 2. liga Lošinj – 5. kolo bod
    1. Ribili junior 70 : 10 15
    2. Nadir 42 : 22 10
    3. Jack 44 : 20 9
    4. Bum bum 31 : 33 7
    5. Trgovina Domi 36 : 44 6
    6. Ribili 34 : 46 6
    7. Royal Adriatic 27 : 37 3
    8. All star 30 : 50 3
    9. Cash 6 : 58 0
  • 2. liga Rijeka – 8. kolo bod
    1. Krnjevo dartitis 85 : 43 20
    2. DM 1 76 : 52 18
    3. Gim orginal 75 : 53 17
    4. DM 2 70 : 58 16
    5. Gim Krimeja 71 : 57 14
    6. Romano desperados 66 : 62 14
    7. Lovran 65 : 63 12
    8. Krnjevo Cardinalis 57 : 71 9
    9. Grobnik 55 : 73 9
    10. Krnjevo 60 : 68 6
    11. Giardin B 52 : 76 4
    12. Nevera s Kvarnera 36 : 92 0
  • 3. liga bijela – 9. kolo bod
    1. Romano Tiffany 119 : 25 27
    2. Rapido 96 : 48 21
    3. Lovran B 83 : 61 18
    4. Team Ikarplast 79 : 65 13
    5. DM ribari 66 : 78 10
    6. F1 old school 62 : 82 8
    7. Williams 45 : 99 5
    8. Glamour 26 : 118 -1

     

  • 3. liga plava – 9. kolo bod
    1. Neptun 95 : 49 24
    2. Nemo 88 : 56 24
    3. Gim juniori 79 : 65 18
    4. Romano shark 73 : 71 13
    5. Gornji kraj 67 : 77 11
    6. Patriot 66 : 78 7
    7. Črni mačić 63 : 81 7
    8. Paolo di Canio 45 : 99 1

     

  • LIGA DAME – 5. KOLO bod
    1. Gim return 52 : 28 12
    2. DM štrige 42 : 38 12
    3. Romano Morčić 50 : 30 9
    4. Formula 1 dame* 41 : 39 7
    5. Nevera dame 29 : 51 1
    6. Alfa mace 26 : 54 1

     

  • 5. kolo
    Utorak 16.05. uzvrat 25.05.    
    Romano Playboy : Romano desperados    
    Srijeda 17.05. uzvrat 26.05.    
    Kastav B : Giardin    
    Romano Comtel : Formula new school    
    Dartritis : Nevera s Kvarnera    
    Nevera : Team 666    

    Zbog odigravanja 24. EKIPNOG PH 20 i 21.05.2017. u Matuljima, posljednje (5.kolo) KUPA PGŽ je na rasporedu 16. i 17. 05.2017.

    Liste u PDF formatu se nalaze u privitku.

    Za pregled lista odabrati opciju "Više" te otvoriti željenu listu !

P U S Č P S N
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
© 2011 Pikado savez PGŽ. Sva prava su zadržana.