ARHIVA 3. LIGA CRVENA SKUPINA - SEZONA 2011/12

3. LIGA CRVENA SKUPINA - SEZONA 2011/12

Izvještaji i poredak do 8. kola nalaze se na OVOM LINKU
Od 9. kola nadalje izvještaji su sastavni dio ove stranice i mogu se preuzeti odabirom željenog kola na dnu ove stranice.

Raspored odigravanja i rezultati utakmica 3. lige, crvena skupina
1. kolo – 05.10.2011.   2. kolo – 12.10.2011.
Domino 7 : 9 Williams   Twist victims 3 : 13 Babylon boys
Flesh Ink 9 : 7 Team 666   Team 666 14 : 2 Prima
Prima 6 : 10 Twist victims   Williams 3 : 13 Flesh Ink
Babylon boys 10 : 6 Gorovo   Forte 15 : 1 Domino
Forte       slobodan   Gorovo       slobodan
                     
3. kolo – 19.10.2011.   4. kolo – 26.10.2011.
Flesh Ink 2 : 14 Forte   Team 666 11 : 5 Gorovo
Prima 8 : 8 Williams   Williams 5 : 11 Babylon boys
Babylon boys 7 : 9 Team 666   Forte 16 : 0 Prima
Gorovo 7 : 9 Twist victims   Domino 5 : 11 Flesh Ink
Domino       slobodan   Twist victims       slobodan
                     
5. kolo – 02.11.2011.   6. kolo – 09.11.2011.
Prima 6 : 10 Domino   Williams 13 : 3 Twist victims
Babylon boys 5 : 11 Forte   Forte 10 : 6 Gorovo
Gorovo 9 : 7 Williams   Domino 6 : 10 Babylon boys
Twist victims 9 : 7 Team 666   Flesh Ink 13 : 3 Prima
Flesh Ink       slobodan   Team 666       slobodan
                     
7. kolo – 16.11.2011.   8. kolo – 23.11. 2011.
Babylon boys 12 : 4 Flesh Ink   Forte 15 : 1 Team 666
Gorovo 16 : 0 Domino   Domino 9 : 7 Twist victims
Twist victims 2 : 14 Forte   Flesh Ink 6 : 10 Gorovo
Team 666 11 : 5 Williams   Prima 2 : 14 Babylon boys
Prima       slobodan   Williams       slobodan
                     
9. kolo – 30.11. 2011.   10. kolo – 07.12. 2011.
Gorovo 15 : 1 Prima   Williams 7 : 9 Domino
Twist victims 11 : 5 Flesh Ink   Team 666 11 : 5 Flesh Ink
Team 666 11 : 5 Domino   Twist victims 10 : 6 Prima
Williams 3 : 13 Forte   Gorovo 6 : 10 Babylon boys
Babylon boys       slobodan   Forte       slobodan
                     
11. kolo – 14.12. 2011.   12. kolo - 11.01. 2012.
Babylon boys 10 : 6 Twist victims   Forte 14 : 2 Flesh Ink
Prima 3 : 13 Team 666   Williams 7 : 9 Prima
Flesh Ink 8 : 8 Williams   Team 666 9 : 7 Babylon boys
Domino 2 : 14 Forte   Twist victims 8 : 8 Gorovo
Gorovo       slobodan   Domino       slobodan
                     
13. kolo – 18.01.2012.   14. kolo – 25.01. 2012
Gorovo 7 : 9 Team 666   Domino 14 : 2 Prima
Babylon boys 13 : 3 Williams   Forte 9 : 7 Babylon boys
Prima 1 : 15 Forte   Williams 5 : 11 Gorovo
Flesh Ink 10 : 6 Domino   Team 666 12 : 4 Twist victims
Twist victims       slobodan   Flesh Ink       slobodan
                     
15. kolo – 01.02. 2012.   16. kolo – 08.02. 2012.
Twist victims 12 : 4 Williams   Flesh Ink 8 : 8 Babylon boys
Gorovo 2 : 14 Forte   Domino 8 : 8 Gorovo
Babylon boys 10 : 6 Domino   Forte 15 : 4 Twist victims
Prima 10 : 6 Flesh Ink   Williams 5 : 11 Team 666
Team 666       slobodan   Prima       slobodan
                     
17. kolo – 15.02.2012.   18. kolo – 22.02. 2012.
Team 666 6 : 10 Forte   Prima 4 : 12 Gorovo
Twist victims 3 : 13 Domino   Flesh Ink 7 : 9 Twist victims
Gorovo 11 : 5 Flesh Ink   Domino 5 : 11 Team 666
Babylon boys 13 : 3 Prima   Forte 16 : 0 Williams
Williams       slobodan   Babylon boys       slobodan
LISTE ZA DOWNLOAD
9 KOLO 10 KOLO 11 KOLO 12 KOLO 13 KOLO
14 KOLO 15 KOLO 16 KOLO 17 KOLO 18 KOLO

Odlukom IO Pikado saveza Primorsko-Goranske županije na drugom sastanku 16.01.2012. usvojena je promjena pravila za natjecanje u tekućoj sezoni za treću ligu pikada.

Novim pravilima regulira se pravo nastupa na državnom prvenstvu i to na taj način da pobjednici svake skupine osvajaju automatski pravo nastupa na državnom prvenstvu 2012 godine.

Na istom sastanku Izvršni odbor Pikado saveza Primorsko-Goranske županije donio je odluku o promjeni broja ekipa koje imaju pravo nastupa na završnici treće lige  koja će se održati 04.03 u sjevernom holu dvorane mladosti. Pravo nastupa imaju 4 najbolje plasirane ekipe iz svake skupine, što znači da će završnici pristupiti 16 ekipa.

© 2011 Pikado savez PGŽ. Sva prava su zadržana.