3. liga - POREDAK IGRAČA

LISTA IGRAČA 3. LIGE 22. KOLO
  IME I PREZIME KLUB BOD x 1,5 B.B. % POB POR UK
1 Denis Ivanović Lovran B 162,31 14   79,31 69 18 87
2 Robert Mandić Romano Tiffany 161,31 9   92,31 60 5 65
3 Branimir Škoda Neptun 152,55 10,5   78,05 64 18 82
4 Josip Milić Nemo 150,56 11 1,00 80,56 58 14 72
5 Goran Mocnaj Gim juniori 149,62 12,5   74,12 63 22 85
6 Hrvoje Margan Romano Tiffany 143,28 9,5   77,78 56 16 72
7 Marko Ivanković DM Ribari 141,08     81,08 60 14 74
8 Maurizio Perussich Romano Tiffany 139,64 10   83,64 46 9 55
9 Slaven Rukavina Rapido 136 10   72,00 54 21 75
10 Dario Lukić Črni Mačić 131,43     71,43 60 24 84
11 Goran Linić Patriot 128,73     72,73 56 21 77
12 Mario Šorić Rapido 126,49 7 1,00 68,49 50 23 73
13 Mateo Ferenčak Rapido 125,59 7   79,59 39 10 49
14 Jurica Njegovan Gornji kraj 120,61     82,61 38 8 46
15 Danijel Maljković Neptun 117 6   60,00 51 34 85
16 Ivan Jovanović Lovran B 115,5 8   62,50 45 27 72
17 Dino Marasović F 1 old school 115,41     63,41 52 30 82
18 Tomislav Predovan Romano Tiffany 112,6 7,5   66,10 39 20 59
19 Nermin Graca Gim juniori 111,67 9   66,67 36 18 54
20 Mario Predovan Romano Sharks 111,26 7,5   61,76 42 26 68
21 Toni Đekanović Gim juniori 109,25 8   56,25 45 35 80
22 Davor Fućak Romano Tiffany 109,11 2,5   75,61 31 10 41
23 Davor Jukić Nemo 108,94 4,5 1,00 58,44 45 32 77
24 Željko Polonijo Team 999 Ikarplast 107,59 7,5 4,00 53,09 43 38 81
25 Luka Jurdana Črni Mačić 107,26     60,26 47 31 78
26 Jadran Čolakovac Neptun 107,15 6   59,15 42 29 71
27 Željko Mustapić DM Ribari 101,9     58,90 43 30 73
28 Boris Klić F 1 old school 101,25     56,25 45 35 80
29 Raul Vičić Team 999 Ikarplast 99,28 8,5   52,78 38 34 72
30 Zoran Prodanović Team 999 Ikarplast 98 7 4,00 50,00 37 37 74
31 Zlatko Gunčević Lovran B 95,23 5,5   47,73 42 46 88
32 Marinko Rukavina Neptun 94,56 4   55,56 35 28 63
33 Kristian Knežević Paolo di Canio 94,05   4,00 52,05 38 35 73
34 Zrinka Kursar DM Ribari 89     50,00 39 39 78
35 Ratko Tatalović Romano Sharks 87,39 5,5   47,89 34 37 71
36 Bogdan Đukes Team 999 Ikarplast 86,54 6 4,00 47,54 29 32 61
37 Marino Momić Patriot 85,99     46,99 39 44 83
38 Željko Blažević Romano Tiffany 85,5 1,5   60,00 24 16 40
39 Sebastijan Merle Williams 85,32     49,32 36 37 73
40 Goran Grković Nemo 85,04 1,5 1,00 58,54 24 17 41
41 Dražen Petrović Nemo 83,94 6   50,94 27 26 53
42 Goran Malnar DM Ribari 79,88     50,88 29 28 57
43 Goran Peruč Črni Mačić 79,33     58,33 21 15 36
44 Ričard Soldo Romano Tiffany 79 1,5   62,50 15 9 24
45 Davor Rubičić Gornji kraj 78,68   1,00 42,68 35 47 82
46 Sanjin Fućak Patriot 77,71     45,71 32 38 70
47 Alen Magdić Williams 76,15     46,15 30 35 65
48 Siniša Jelić F 1 old school 75,06     51,06 24 23 47
49 Alen Kosmić Rapido 74,85 4 1,00 40,85 29 42 71
50 Renato Strišković Glamur 74,67   1,00 56,67 17 13 30
51 Nenad Kovačić Nemo 74,58 5 1,00 40,58 28 41 69
52 Andria Paris Gim juniori 73,94 2   48,94 23 24 47
53 Omar Orenda Williams 73,9     45,90 28 33 61
54 Luka Pandur Romano Sharks 72,5 1,5   50,00 21 21 42
55 Marko Krešić Glamur 72     48,00 24 26 50
56 Milan Kezić Williams 68,67     66,67 2 1 3
57 Ivan Čiković Črni Mačić 67,27     41,27 26 37 63
58 Toni Jagodić Romano Sharks 66,64 3,5   37,14 26 44 70
59 Igor Antonić Glamur 66,38   1,00 41,38 24 34 58
60 Ivo Tuhtan Glamur 66,14   1,00 43,14 22 29 51
61 Ivan Domijan Paolo di Canio 64,21   4,00 34,21 26 50 76
62 Ervin Sirotnjak Lovran B 63,67 3   46,67 14 16 30
63 Robert Perković Lovran B 63,36 3   36,36 24 42 66
64 Jakov Bilokapić Neptun 61,05 0,5   54,55 6 5 11
65 Siniša Modrić F 1 old school 60,82     40,82 20 29 49
66 Alen Sušanj Črni Mačić 59,43     40,43 19 28 47
67 Goran Martić Gornji kraj 58,58     39,58 19 29 48
68 Dario Marovski Paolo di Canio 56,89   4,00 38,89 14 22 36
69 Dario Matić Gornji kraj 56,67     41,67 15 21 36
70 Andy Aleksić Neptun 55,64 5,5   37,14 13 22 35
71 Tin Vegar Williams 54,84     32,84 22 45 67
72 Miroslav Rubčić Gornji kraj 49,09     34,09 15 29 44
73 Miodrag Jovanović Gornji kraj 48,86     42,86 6 8 14
74 Milan Kršanac Rapido 48,82 2 1,00 31,82 14 30 44
75 Robert Arnautović Gim juniori 48,36 0   36,36 12 21 33
76 Igor Reljac Patriot 48,36     36,36 12 21 33
77 Silvije Tomljanović Team 999 Ikarplast 47,6 1,5   38,10 8 13 21
78 Dragan Gotal Romano Sharks 47 2   36,00 9 16 25
79 Kristijan Car Gornji kraj 45,5     32,50 13 27 40
80 Robert Viskić Rapido 44,5 0 1,00 37,50 6 10 16
81 Darko Perhat Paolo di Canio 42,37     25,37 17 50 67
82 Marin Radović Gim juniori 42,26 0   32,26 10 21 31
83 Maro Car Team 999 Ikarplast 41,63 0 4,00 29,63 8 19 27
84 Mateo Stilinović Romano Sharks 41 2   25,00 14 42 56
85 Dario Vukić Gornji kraj 40     32,00 8 17 25
86 Saša Čabrijan F 1 old school 39,33   4,00 33,33 2 4 6
87 Hrvoje Kovačić Patriot 37,78     27,78 10 26 36
88 Tanja Hlaj Glamur 36,64     23,64 13 42 55
89 Robert Barešić F 1 old school 36,09   4,00 26,09 6 17 23
90 Damir Baričević Paolo di Canio 35,88     21,88 14 50 64
91 Miroslav Konić DM Ribari 34,71     25,71 9 26 35
92 Goran Diklić Nemo 33,93 1   25,93 7 20 27
93 Petra Pavlin Rapido 31,5 0,5 1,00 25,00 5 15 20
94 Nora Bačić F 1 old school 30,74   4,00 21,74 5 18 23
95 Dalibor Grlj Črni Mačić 29     25,00 4 12 16
96 Marko Luštica Glamur 26,18     18,18 8 36 44
97 Darko Jurković DM Ribari 26     25,00 1 3 4
98 Romano Petrović Patriot 26     25,00 1 3 4
99 Nenad Perušić Patriot 25,78     17,78 8 37 45
100 Goran Brusić Williams 25,78     17,78 8 37 45

Poredak je radi veličine skraćen na prvih 99 natjecatelja. Cijelu listu možete vidjeti za svako kolo na listi za download. U listu igrača ulaze igrači s 60% odigranih susreta (53 susreta), ostali se rangiraju prema broju pobjeda. Igrači u skupini za prvaka dobivaju 0,5 bodova extra za svaku pobjedu. Igrači koji ne ostvare potreban broj susreta rangiraju se prema broju pobjeda.
 

LISTE ZA DOWNLOAD
1. KOLO 2. KOLO 3. KOLO 4. KOLO 5. KOLO 6. KOLO
7. KOLO 8. KOLO 9. KOLO 10. KOLO 11. KOLO 12. KOLO
13. KOLO 14. KOLO 15. KOLO 16. KOLO 17. KOLO 18. KOLO
19. KOLO 20. KOLO 21. KOLO 22. KOLO    

 

© 2011 Pikado savez PGŽ. Sva prava su zadržana.