3. liga - POREDAK IGRAČA











LISTA IGRAČA 3. LIGE 20. KOLO
  IME I PREZIME KLUB BOD x 1,5 B.B. % POB POR UK
1 Robert Mandić Romano Tiffany 151,48 5,5   92,98 53 4 57
2 Denis Ivanović Lovran B 148,22 10   77,22 61 18 79
3 Branimir Škoda Neptun 148,21 9   78,21 61 17 78
4 Josip Milić Nemo 145,31 8,5 1,00 82,81 53 11 64
5 Goran Mocnaj Gim juniori 137,73 9   72,73 56 21 77
6 Maurizio Perussich Romano Tiffany 135,81 8,5   84,31 43 8 51
7 Hrvoje Margan Romano Tiffany 133,42 6,5   76,92 50 15 65
8 Slaven Rukavina Rapido 132,63 8   74,63 50 17 67
9 Marko Ivanković DM Ribari 132,1     79,10 53 14 67
10 Dario Lukić Črni Mačić 127,37     72,37 55 21 76
11 Goran Linić Patriot 125,6     72,60 53 20 73
12 Mateo Ferenčak Rapido 125,35 6,5   80,85 38 9 47
13 Jurica Njegovan Gornji kraj 120,61     82,61 38 8 46
14 Mario Šorić Rapido 117,66 4,5 1,00 67,16 45 22 67
15 Tomislav Predovan Romano Tiffany 114,09 7   69,09 38 17 55
16 Ivan Jovanović Lovran B 111,06 6   64,06 41 23 64
17 Dino Marasović F 1 old school 110,51     63,51 47 27 74
18 Mario Predovan Romano Sharks 110 6   65,00 39 21 60
19 Davor Jukić Nemo 109,82 3,5 1,00 62,32 43 26 69
20 Danijel Maljković Neptun 109,24 3,5   59,74 46 31 77
21 Davor Fućak Romano Tiffany 109,11 2,5   75,61 31 10 41
22 Toni Đekanović Gim juniori 106,83 6,5   58,33 42 30 72
23 Luka Jurdana Črni Mačić 99,57     58,57 41 29 70
24 Željko Polonijo Team 999 Ikarplast 99,05 5 4,00 52,05 38 35 73
25 Raul Vičić Team 999 Ikarplast 98,05 7,5   54,55 36 30 66
26 Jadran Čolakovac Neptun 96,14 3   57,14 36 27 63
27 Željko Mustapić DM Ribari 95,58     57,58 38 28 66
28 Nermin Graca Gim juniori 93,87 5   60,87 28 18 46
29 Zoran Prodanović Team 999 Ikarplast 93,5 5,5 4,00 50,00 34 34 68
30 Boris Klić F 1 old school 93,17     54,17 39 33 72
31 Marinko Rukavina Neptun 91,93 3   55,93 33 26 59
32 Zlatko Gunčević Lovran B 91,75 4   48,75 39 41 80
33 Ričard Soldo Romano Tiffany 87,93 1,5   71,43 15 6 21
34 Kristian Knežević Paolo di Canio 87,77   4,00 50,77 33 32 65
35 Željko Blažević Romano Tiffany 87,21 0,5   64,71 22 12 34
36 Marino Momić Patriot 86,33     49,33 37 38 75
37 Goran Grković Nemo 85,04 1,5 1,00 58,54 24 17 41
38 Ratko Tatalović Romano Sharks 84,21 4   49,21 31 32 63
39 Zrinka Kursar DM Ribari 82,57     48,57 34 36 70
40 Dražen Petrović Nemo 81,02 5   51,02 25 24 49
41 Goran Peruč Črni Mačić 78,38     59,38 19 13 32
42 Bogdan Đukes Team 999 Ikarplast 76,78 3,5 4,00 45,28 24 29 53
43 Nenad Kovačić Nemo 76,76 4,5 1,00 44,26 27 34 61
44 Sebastijan Merle Williams 76,15     46,15 30 35 65
45 Davor Rubičić Gornji kraj 75,67   1,00 42,67 32 43 75
46 Alen Kosmić Rapido 75,58 3,5 1,00 43,08 28 37 65
47 Goran Malnar DM Ribari 74,15     48,15 26 28 54
48 Andria Paris Gim juniori 73,94 2   48,94 23 24 47
49 Sanjin Fućak Patriot 73,16     45,16 28 34 62
50 Luka Pandur Romano Sharks 72,5 1,5   50,00 21 21 42
51 Omar Orenda Williams 70,45     45,45 25 30 55
52 Siniša Jelić F 1 old school 69,84     48,84 21 22 43
53 Renato Strišković Glamur 69,52     56,52 13 10 23
54 Milan Kezić Williams 68,67     66,67 2 1 3
55 Ivan Čiković Črni Mačić 67,64     43,64 24 31 55
56 Ervin Sirotnjak Lovran B 67,5 2,5   52,00 13 12 25
57 Marko Krešić Glamur 66,65     45,65 21 25 46
58 Alen Magdić Williams 66,11     42,11 24 33 57
59 Siniša Modrić F 1 old school 64,44     44,44 20 25 45
60 Toni Jagodić Romano Sharks 62,1 2   37,10 23 39 62
61 Robert Perković Lovran B 62,01 2,5   36,51 23 40 63
62 Ivo Tuhtan Glamur 61,22     42,22 19 26 45
63 Jakov Bilokapić Neptun 61,05 0,5   54,55 6 5 11
64 Alen Sušanj Črni Mačić 59,43     40,43 19 28 47
65 Goran Martić Gornji kraj 58,91     40,91 18 26 44
66 Igor Antonić Glamur 58,46     38,46 20 32 52
67 Ivan Domijan Paolo di Canio 58,35   4,00 32,35 22 46 68
68 Dario Marovski Paolo di Canio 56,89   4,00 38,89 14 22 36
69 Tin Vegar Williams 54,33     33,33 21 42 63
70 Dario Matić Gornji kraj 53,63     40,63 13 19 32
71 Miroslav Rubčić Gornji kraj 51,59     36,59 15 26 41
72 Milan Kršanac Rapido 49,71 1,5 1,00 34,21 13 25 38
73 Silvije Tomljanović Team 999 Ikarplast 49,18 1   41,18 7 10 17
74 Miodrag Jovanović Gornji kraj 48,86     42,86 6 8 14
75 Robert Arnautović Gim juniori 48,36 0   36,36 12 21 33
76 Igor Reljac Patriot 48,36     36,36 12 21 33
77 Dragan Gotal Romano Sharks 47 2   36,00 9 16 25
78 Andy Aleksić Neptun 45,83 3,5   33,33 9 18 27
79 Robert Viskić Rapido 44,5 0 1,00 37,50 6 10 16
80 Kristijan Car Gornji kraj 43,58     31,58 12 26 38
81 Marin Radović Gim juniori 42,26 0   32,26 10 21 31
82 Darko Perhat Paolo di Canio 42,23     26,23 16 45 61
83 Maro Car Team 999 Ikarplast 41,63 0 4,00 29,63 8 19 27
84 Mateo Stilinović Romano Sharks 40,5 1,5   26,00 13 37 50
85 Saša Čabrijan F 1 old school 39,33   4,00 33,33 2 4 6
86 Hrvoje Kovačić Patriot 37,78     27,78 10 26 36
87 Dario Vukić Gornji kraj 34,41     29,41 5 12 17
88 Darko Jurković DM Ribari 34,33     33,33 1 2 3
89 Tanja Hlaj Glamur 34,22     22,22 12 42 54
90 Goran Diklić Nemo 33,93 1   25,93 7 20 27
91 Miroslav Konić DM Ribari 31,53     23,53 8 26 34
92 Damir Baričević Paolo di Canio 30,64     19,64 11 45 56
93 Petra Pavlin Rapido 30 0 1,00 25,00 4 12 16
94 Dalibor Grlj Črni Mačić 29     25,00 4 12 16
95 Nora Bačić F 1 old school 27,05   4,00 19,05 4 17 21
96 Marko Luštica Glamur 26,18     18,18 8 36 44
97 Romano Petrović Patriot 26     25,00 1 3 4
98 Branka Bistre Lovran B 24,72 0,5   22,22 2 7 9
99 Robert Barešić F 1 old school 24,65   4,00 17,65 3 14 17
100 Siniša Gašparuš DM Ribari 24,43     21,43 3 11 14

Poredak je radi veličine skraćen na prvih 99 natjecatelja. Cijelu listu možete vidjeti za svako kolo na listi za download. U listu igrača ulaze igrači s 60% odigranih susreta (53 susreta), ostali se rangiraju prema broju pobjeda. Igrači u skupini za prvaka dobivaju 0,5 bodova extra za svaku pobjedu. Igrači koji ne ostvare potreban broj susreta rangiraju se prema broju pobjeda.
 

LISTE ZA DOWNLOAD
1. KOLO 2. KOLO 3. KOLO 4. KOLO 5. KOLO 6. KOLO
7. KOLO 8. KOLO 9. KOLO 10. KOLO 11. KOLO 12. KOLO
13. KOLO 14. KOLO 15. KOLO 16. KOLO 17. KOLO 18. KOLO
19. KOLO 20. KOLO 21. KOLO 22. KOLO    

 

© 2011 Pikado savez PGŽ. Sva prava su zadržana.