Halloween turnir u Romanu

18-10-2017

Povodom Noći vještica, već sada tradicionalno PK Romano u subotu 28.10.2017. organizira Halloween turnir u pikadu. Turnir započinje u 18:00 sati disciplinom 301 MO (kotizacija 30 kuna), a nakon toga na rasporedu je turnir slučajnih parova -...

Početak sezone 2017/18

12-09-2017

U srijedu 20.9.2017. trećeligaši otvaraju ligaško prvenstvo PSPGŽ. Dva dana poslije starta druga liga Rijeka. Prva liga počinje 28.9., druga liga Lošinj 13.10., i posljednje dame 17.10. U privitcima ispod mozete preuzeti...

1. RIMASTER MATEJNA 2017

04-09-2017

Drage igračice i igrači, Kreće nova sezona master serije koja se boduje za pojedinačno prvenstvo PGŽ-e. Jedina novina ove sezone je ta da su kategorije: dame 501 MO dame cricket A liga 501 DO cricket muski otvorene za sve igrače(Open kategorije).

NAJAVA TURNIRA: Glamour Open

02-09-2017

Dragi ljubitelji pikada , Nakon ljetne pauze u subotu 09.09.2017. s početkom u 19h PK Glamur organizator je turnira Glamour Open. Igrati će se dvije discipline: 501 MO i po završetku te discipline DYP parovi. Svakom igraču osiguran je topli...

Poredak igrača

  • LISTA IGRAČA 1 LIGE – 3. kolo bod
    1. Jasmin Hodžić Nevera 103,00
    2. Josip Vrbić Giardin 93,33
    3. Dino Tomasini Giardin 93,33
    4. Vladimir Pilepić Psk Press 93,33
    5. Srđan Kosovac Psk Press 90,82
    6. Alen Sliško F1 new school 84,00
    7. Sandi Karavidić Nevera 81,00
    8. Dino Lovrić Team 666 78,00
    9. Predrag Miškulin Team 666 70,67
    10. Mihajlo Mirić Nevera 70,67
  • LISTA IGRAČA 2. LIGE LOŠINJ
    1. Danijela Margan All star
    2. Ana Pekić All star
    3. Sandra Orlić All star
    4. Matea Tukerić All star
    5. Petra Baljak All star
    6. Danijel Navratil Bum Bum
    7. Josip Prskalo Bum Bum
    8. Tomislav Lizačić Bum Bum
    9. Zlatko Bon Bum Bum
    10. Krešimir Ćosić Bum Bum

     

  • LISTA IGRAČA 2. LIGE RIJEKA 4. kolo bod
    1. Robert Grubiša Dartitis 107,33
    2. Kumrić Anđelko Lovran 103,00
    3. Kolundžić Perica Gim Krimeja 101,50
    4. Marija Petričević Romano desperados 101,00
    5. Goran Selimbegović Krnjevo Cardinalis 94,25
    6. Mario Androić Dartitis 88,00
    7. Tedi Tomašev Krnjevo 87,00
    8. Sanjin Podnar Dartitis 84,00
    9. Dražen Androić Krnjevo 84,00
    10. Vlado Grego Gim Original 81,00
  • LISTA IGRAČA 3. LIGE 4. KOLO bod
    1. Mario Šorić Rapido 112,00
    2. Davor Fućak Romano Tiffany 110,00
    3. Josip Milić Nemo 108,00
    4. Robert Mandić Romano Tiffany 106,00
    5. Ričard Soldo Romano Tiffany 104,00
    6. Marko Ivanković DM Ribari 101,50
    7. Denis Ivanović Lovran B 101,50
    8. Zoran Diklić Nemo 101,00
    9. Jadran Čolakovac Neptun 99,67
    10. Hrvoje Margan Romano Tiffany 99,67

     

  • LISTA IGRAČICA – 1. kolo bod
    1. Nera Troskot DM štrige 0,00
    2. Zorica Beslać DM štrige 0,00
    3. Natalija Šimac DM štrige 0,00
    4. Dea Šimičić DM štrige 0,00
    5. Vedrana Prlić DM štrige 0,00
    6. Iva Bralić Formula 1 dame 0,00
    7. Morena Balent Formula 1 dame 0,00
    8. Ivana Čabrijan Formula 1 dame 0,00
    9. Iva Farkaš Formula 1 dame 0,00
    10. Nora Bačić Formula 1 dame 0,00

     

  • Kategorija 2, sezona 2015-16
    1 Alen Sliško 113
    2 Paulo Maršanić 110
    3 Danko Dukić 99
    4 Milan Majetić 97
    5 Bojan Japel 76
    6 Josip Vrbić 55
    7 Petar Šurlina 48
    8 Siniša Laptošević 44
    9 Vladimir Dujić 44
    10 Dražen Senkić 43
  • Kategorija 3, sezona 2015-16
    1 Luka Jovanović 127
    2 Dragan Pravdić 84
    3 Izet Beganović 51
    4 Jadran Čolakovac 47
    5 Mario Predovan 44
    6 Davor Mijatović 39
    7 Anđelko Kumrić 33
    8 Antonio Jakovac 32
    9 Damir Matijašević 31
    10 Aleksandar Petrović 29
  • Kategorija dame, sezona 2015-16
    1 Zorica Beslać 107
    2 Jelena Nožarić 80
    3 Nera Troskot 63
    4 Ivana Čošić 46
    5 Ivana Čabrijan 41
    6 Marija Petričević 39
    7 Irena Predovan 39
    8 Marina Cenov 26
    9 Natalija Šimac 25
    10 Branka Bistre 23
  • Kategorija open, sezona 2015-16
    1 Robert Grubiša 201
    2 Dino Tomasini 82
    3 Marko Krstanović 81
    4 Branko Gak 71
    5 Sandro Žunić 59
    6 Dalibor Knez 56
    7 Vladimir Pilepić 52
    8 Boris Krčmar 50
    9 Matej Vulić 50
    10 Jasmin Hodžić 48
  • RIMASTER 2016/2017

    DETALJNIJI PREGLED POD NATJECANJA

Poredak ekipa

  • 1. liga – 4. kolo bod
    1. PSK Press 31 : 17 9
    2. Nevera 28 : 20 9
    3. Team 666 31 : 17 6
    4. Giardin 37 : 27 6
    5. Klapa Nevera 20 : 28 3
    6. F1 new school 24 : 40 1
    7. Romano Comtel 21 : 43 1
  •            
    2. liga Lošinj – 1. kolo bod
    1. Ribili junior 14 : 2 3
    2. Nadir 12 : 4 3
    3. Bum bum 11 : 5 3
    4. Jack 10 : 6 3
    5. Cash 0 : 0 0
    6. Trgovina Domi 6 : 10 0
    7. All star 5 : 11 0
    8. Ribili 4 : 12 0
    9. Royal Adriatic 2 : 14 0
  • 2. liga Rijeka – 4. kolo bod
    1. Krnjevo dartitis 41 : 23 10
    2. Gim Krimeja 40 : 24 10
    3. Gim orginal 37 : 27 8
    4. DM 1 35 : 29 6
    5. Krnjevo 35 : 29 6
    6. Lovran 31 : 33 6
    7. Grobnik 31 : 33 6
    8. Krnjevo Cardinalis 29 : 35 6
    9. DM 2 31 : 33 4
    10. Romano desperados 29 : 35 4
    11. Giardin B 30 : 34 3
    12. Nevera s Kvarnera 15 : 49 0
  • 3. liga bijela – 4. kolo bod
    1. Romano Tiffany 55 : 9 12
    2. Lovran B 42 : 22 12
    3. Rapido 43 : 21 9
    4. DM ribari 36 : 28 9
    5. Team Ikarplast 35 : 29 6
    6. F1 old school 18 : 46 0
    7. Williams 15 : 49 0
    8. Glamour 12 : 52 0

     

  • 3. liga plava – 4. kolo bod
    1. Neptun 44 : 20 12
    2. Gim juniori 35 : 29 9
    3. Nemo 35 : 29 9
    4. Romano shark 33 : 31 6
    5. Črni mačić 31 : 33 4
    6. Patriot 30 : 34 4
    7. Gornji kraj 28 : 36 2
    8. Paolo di Canio 20 : 44 0

     

  • LIGA DAME – 1. KOLO bod
    1. Sax 0 : 0 0
    2. Mace Play darts 0 : 0 0
    3. Formula 1 dame 0 : 0 0
    4. Romano morčić 0 : 0 0
    5. Nevera dame 0 : 0 0
    6. DM štrige 0 : 0 0

     

  • 5. kolo
    Utorak 16.05. uzvrat 25.05.    
    Romano Playboy : Romano desperados    
    Srijeda 17.05. uzvrat 26.05.    
    Kastav B : Giardin    
    Romano Comtel : Formula new school    
    Dartritis : Nevera s Kvarnera    
    Nevera : Team 666    

    Zbog odigravanja 24. EKIPNOG PH 20 i 21.05.2017. u Matuljima, posljednje (5.kolo) KUPA PGŽ je na rasporedu 16. i 17. 05.2017.

    Liste u PDF formatu se nalaze u privitku.

    Za pregled lista odabrati opciju "Više" te otvoriti željenu listu !

P U S Č P S N
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
© 2011 Pikado savez PGŽ. Sva prava su zadržana.