Najava turnira: Božićni pikado turnir

09-12-2017

Dragi ljubitelji pikada , U subotu 16.12.2017. s početkom u 18h PK Glamur organizator je Božićnog pikado turnira. Igrati će se dvije discipline: 501 MO i po završetku te discipline DYP parovi. Svakom igraču osiguran je topli obrok!!!...

Termini za liječnički pregled po klubovima

04-12-2017

TERMINI ZA LJEČNIČKI PREGLED PO KLUBOVIMA

VAŽNA OBAVIJEST - Liječnički pregledi za igrače PS PGŽ

03-12-2017

OBAVIJEST POSLANA  SVIM  PREDSJEDNICIMA  I  TAJNICIMA  KLUBOVA  PS PGŽ OBAVIJEST HPS-a. Štovani članovi Skupštine, predstavnici županijskih saveza

OTVOREN NATJEČAJ ZA SUORGANIZACIJU TURNIRA U SEZONI 2017./2018.

13-11-2017

Dana 13.11.2017 god.  Pikado savez PGŽ-e raspisuje:   NATJEČAJ ZA SUORGANIZACIJU I DOMAĆINSTVO TURNIRA ZA SEZONU 2017/18  

Poredak igrača

  • LISTA IGRAČA 1 LIGE – 11. kolo bod
    1. Josip Vrbić Giardin 107,92
    2. Jasmin Hodžić Nevera 101,61
    3. Steven John Miles Team 666 100,53
    4. Damir Miletić Nevera 98,33
    5. Vladimir Pilepić Psk Press 98,22
    6. Dino Tomasini Giardin 97,23
    7. Veljko Tibljaš Nevera 96,73
    8. Alen Sliško F1 new school 94,44
    9. Srđan Kosovac Psk Press 88,71
    10. Branko Gak Nevera 84,00
  • LISTA IGRAČA 2. LIGE LOŠINJ 7. kolo bod
    1. Petar Šurlina Ribili Juniori 128,00
    2. Dario Pekić Ribili Juniori 108,00
    3. Nataša Opačak Jack 105,00
    4. Karlo Jurković Ribili Juniori 102,00
    5. Ivan Katić Ribili Juniori 99,82
    6. Dalibor Mladar Ribili Juniori 97,95
    7. Mirza Šeperović Jack 93,95
    8. Dino Busanić Jack 90,82
    9. Tomislav Alaburić Jack 90,00
    10. Nenad Piljek Jack 89,47
  • LISTA IGRAČA 2. LIGE RIJEKA 11. kolo bod
    1. Robert Grubiša Dartitis 128,31
    2. Kolundžić Perica Gim Krimeja 123,05
    3. Sanjin Podnar Dartitis 122,19
    4. Goran Selimbegović Krnjevo Cardinalis 119,72
    5. Sanjin Trbojević Gim Original 108,00
    6. Sandro Žunić Lovran 103,13
    7. Tomislav Tomljenović Romano desperados 98,05
    8. Damir Zrinšćak DM1 94,91
    9. Vedran Dundović DM1 92,70
    10. Dinko Anić Gim Original 91,43
  • LISTA IGRAČA 3. LIGE 12. KOLO bod
    1. Robert Mandić Romano Tiffany 135,00
    2. Josip Milić Nemo 129,31
    3. Jurica Njegovan Gornji kraj 122,50
    4. Branimir Škoda Neptun 117,43
    5. Hrvoje Margan Romano Tiffany 116,40
    6. Mateo Ferenčak Rapido 116,31
    7. Marko Ivanković DM Ribari 114,55
    8. Mario Šorić Rapido 111,05
    9. Denis Ivanović Lovran B 111,00
    10. Slaven Rukavina Rapido 109,56

     

  • LISTA IGRAČICA – 9. kolo bod
    1. Amanda Sanković Gim Return 104.00
    2. Nera Troskot DM štrige 101.76
    3. Nataša Štefan Gim Return 101.67
    4. Marina Cenov Nevera Dame 101.29
    5. Natalija Šimac DM štrige 95.27
    6. Morena Balent Formula 1 dame 91.82
    7. Branka Bistre Nevera Dame 85.86
    8. Iva Bralić Formula 1 dame 85.67
    9. Lidija Vitezica Romano Morčić 82.64
    10. Maria Grego Gim Return 82.07

     

  • Kategorija 2, sezona 2015-16
    1 Alen Sliško 113
    2 Paulo Maršanić 110
    3 Danko Dukić 99
    4 Milan Majetić 97
    5 Bojan Japel 76
    6 Josip Vrbić 55
    7 Petar Šurlina 48
    8 Siniša Laptošević 44
    9 Vladimir Dujić 44
    10 Dražen Senkić 43
  • Kategorija 3, sezona 2015-16
    1 Luka Jovanović 127
    2 Dragan Pravdić 84
    3 Izet Beganović 51
    4 Jadran Čolakovac 47
    5 Mario Predovan 44
    6 Davor Mijatović 39
    7 Anđelko Kumrić 33
    8 Antonio Jakovac 32
    9 Damir Matijašević 31
    10 Aleksandar Petrović 29
  • Kategorija dame, sezona 2015-16
    1 Zorica Beslać 107
    2 Jelena Nožarić 80
    3 Nera Troskot 63
    4 Ivana Čošić 46
    5 Ivana Čabrijan 41
    6 Marija Petričević 39
    7 Irena Predovan 39
    8 Marina Cenov 26
    9 Natalija Šimac 25
    10 Branka Bistre 23
  • Kategorija open, sezona 2015-16
    1 Robert Grubiša 201
    2 Dino Tomasini 82
    3 Marko Krstanović 81
    4 Branko Gak 71
    5 Sandro Žunić 59
    6 Dalibor Knez 56
    7 Vladimir Pilepić 52
    8 Boris Krčmar 50
    9 Matej Vulić 50
    10 Jasmin Hodžić 48
  • RIMASTER 2016/2017

    DETALJNIJI PREGLED POD NATJECANJA

Poredak ekipa

  • 1. liga – 11. kolo bod
    1. Nevera 101 : 43 27
    2. PSK Press 85 : 59 24
    3. Team 666 92 : 52 18
    4. Giardin 90 : 70 13
    5. F1 new school 63 : 97 8
    6. Romano Comtel 52 : 108 4
    7. Klapa Nevera 45 : 99 3
  • 2. liga Lošinj – 9. kolo bod
    1. Ribili junior 114 : 14 24
    2. Jack 93 : 35 19
    3. Nadir 77 : 51 17
    4. Bum bum 69 : 59 14
    5. Trgovina Domi 58 : 70 10
    6. Ribili 51 : 77 9
    7. Royal Adriatic 63 : 65 8
    8. All star 40 : 88 3
    9. Cash 11 : 117 -1

    Ekipi "Cash" se oduzima jedan bod (1 bod) radi nedostavljanja rezultata utakmice u predviđenom roku. 

     

     

     

  • 2. liga Rijeka – 12. kolo bod
    1. Krnjevo dartitis 125 : 67 30
    2. Romano desperados 106 : 86 26
    3. DM 1 112 : 80 23
    4. Gim orginal 106 : 86 20
    5. DM 2 100 : 92 20
    6. Gim Krimeja 103 : 89 19
    7. Krnjevo Cardinalis 94 : 98 18
    8. Lovran 96 : 96 17
    9. Grobnik 86 : 106 15
    10. Krnjevo 92 : 100 10
    11. Giardin B 76 : 116 7
    12. Nevera s Kvarnera 56 : 136 1
  • 3. liga bijela – 13. kolo bod
    1. Romano Tiffany 173 : 35 39
    2. Lovran B 124 : 84 30
    3. Rapido 133 : 75 27
    4. Team Ikarplast 107 : 101 19
    5. DM ribari 96 : 112 16
    6. F1 old school 83 : 125 11
    7. Williams 71 : 137 8
    8. Glamour 45 : 163 -1

     

  • 3. liga plava – 13. kolo bod
    1. Neptun 137 : 71 33
    2. Nemo 129 : 79 33
    3. Gim juniori 115 : 93 28
    4. Romano shark 98 : 110 16
    5. Črni mačić 100 : 108 15
    6. Gornji kraj 92 : 116 12
    7. Patriot 95 : 113 10
    8. Paolo di Canio 66 : 142 3

     

  •  

    LIGA DAME – 9. KOLO bod
    1. DM štrige 87 : 57 24
    2. Gim return 86 : 58 18
    3. Romano Morčić 85 : 59 18
    4. Formula 1 dame 67 : 77 10
    5. Nevera dame 62 : 82 7
    6. Alfa mace 45 : 99 1

     

  • 5. kolo
    Utorak 16.05. uzvrat 25.05.    
    Romano Playboy : Romano desperados    
    Srijeda 17.05. uzvrat 26.05.    
    Kastav B : Giardin    
    Romano Comtel : Formula new school    
    Dartritis : Nevera s Kvarnera    
    Nevera : Team 666    

    Zbog odigravanja 24. EKIPNOG PH 20 i 21.05.2017. u Matuljima, posljednje (5.kolo) KUPA PGŽ je na rasporedu 16. i 17. 05.2017.

    Liste u PDF formatu se nalaze u privitku.

    Za pregled lista odabrati opciju "Više" te otvoriti željenu listu !

P U S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
© 2011 Pikado savez PGŽ. Sva prava su zadržana.